Průvodce

Poskytněte zákazníkům jedinečný zážitek s digitálním průvodcem a odměňte jejich zájem o vaši nabídku slevovými kupóny a výhodami pro další návštěvu. Tato strategie může motivovat ke zvýšenému zájmu o vaše produkty a podnítit častější návštěvy.

Zábavné Kvízy

Získejte přímou zpětnou vazbu od zákazníků pomocí našich vestavěných kvízů. Tato interakce vám pomůže získat cenné informace pro zlepšení vašich služeb.

Digitalizace Pro Vaše Služby

Využijte naší platformu k propagaci vašich služeb a produktů. Naše digitální průvodce mohou motivovat zákazníky k nákupu jak online, tak přímo u vás na místě.

QR kódy & GPS

Umožněte svým zákazníkům rychlý a jednoduchý přístup do vašeho digitálního průvodce prostřednictvím QR kódu - vše za pouhé vteřiny. Naopak venku lze vše zautomatizovat pomocí GPS.

Přitahujeme Mladší Generaci

Náš moderní a intuitivní přístup přitahuje mladší generace, které se rychle adaptují na nové technologie. Rozšiřte svůj záběr a nabídněte nové zážitky, které je budou bavit. Udržte jejich pozornost po celou dobu návštěvy u Vás.

Řešení upravitelné na míru vašemu businessu

Naše platforma je plně přizpůsobitelná podle vašich specifických potřeb, umožňující oslovit vaši cílovou skupinu efektivněji a šetřit váš čas. Naše řešení jsou navrženy tak, aby co nejvíce odpovídaly charakteru vašeho podnikání.

Aktivní podpora a spolupráce při implementaci

Spolupráce s námi znamená úzký kontakt a aktivní podporu od našeho týmu. Naším cílem je zajistit, aby naše řešení bylo pro vás co nejpohodlnější a vedlo k dosažení vašich cílů. Počítejte s námi - jsme tu, abychom vám ulehčili práci a pomohli dosáhnout úspěchu.